RSS
16 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з делегацією “Дженерал Електрік”

06.12.2005

В Асоціації українських банків відбулася зустріч з делегацією “Дженерал Електрік Інтернешнл” на чолі з директором Відділення компанії “Дженерал Електрік Споживче Кредитування” (GE Consumer Finance - Europe) у Європі п. Жаком Антебі.

У зустрічі також взяли участь головний менеджер відділення “GE Consumer Finance” у Європі пані Тазім Ессані, перший помічник директора Відділення з питань розвитку бізнесу компанії “GE” п. Жолт Кохалмі та генеральний директор відділення “GE Consumer Finance” у Росії пан Джеймс Кук.

З боку Асоціації участь у зусрічі взяли Директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук, Директор Фінансово-економічного департаменту АУБ Тамара Волинько та Директор Департаменту оподаткування банків Людмила Забарило.

Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю Асоціації українських банків, обговорили стан сучасного ринку України у сфері кредитування фізичних осіб і потенційних шляхів його розвитку.

Представники “Дженерал Електрік” подякували за відверту розмову, отриману інформацію про ситуацію в Україні та  висловили побажання проводити такі зустрічі й надалі.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ