RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Дніпропетровські банкіри підтримують АУБ

09.04.2003

Дніпропетровський банківський союз підтримує позицію Асоціації українських банків щодо недопущення спроб посилення монопольного становища органів ДСО при МВС України на ринку охоронних послуг. Про це заявив Президент ДБС С. Згоник під час спільної наради Дніпропетровського банківського союзу, представників комерційних банків та керівництва Управління ДСО при МВС України в Дніпропетровській області.

Під час наради заступник начальника Управління ДСО області О. Мороз висловив стурбованість збільшенням випадків відмови деяких банківських установ від послуг ДСО на користь альтернативних охоронних структур або забезпечення охорони банків власними силами. У свою чергу Президент ДБС поінформував присутніх про позицію Союзу щодо необхідності продовження партнерської співпраці з УДСО області, при цьому негативно оцінивши спроби посилення чи використання монопольного становища ДСО на ринку охоронних послуг. В першу чергу, відзначив С. Згоник, ми маємо на увазі подані на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо охоронної діяльності та ліцензування послуг інкасації.

Як зазначено в  протоколі наради: “Вважаючи себе партнерами органів ДСО, банківські установи Дніпропетровщини негативно ставляться до існуючих в інших регіонах України спроб посилення монопольного становища структур ДСО та усунення від переговорного процесу банківських установ”. Дніпропетровські банкіри заявили про свою категоричну незгоду з подальшим підвищенням витрат на охорону банківських установ, а також висловили підтримку ініціативі НБУ та АУБ щодо внесення змін до Закону “Про банки і банківську діяльність”, що передбачають створення в структурі комерційних банків збройних підрозділів для охорони приміщень, збереження грошових коштів та цінностей під час їх перевезення та інкасації.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76, 558-29-36
E-mail:
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ