RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги ДСО проти АУБ

14.04.2003

Київський апеляційний господарських суд, розглянувши апеляційну скаргу Департаменту Державної служби охорони при МВС України, відмовив останньому  у задоволенні позовних вимог про визнання дій Асоціації українських банків такими, що дискредитують ділову репутацію системи ДСО, а також у зобов’язанні АУБ принести офіційні письмові вибачення за зазначені дії та стягнення з неї на користь ДСО відшкодування моральних збитків у розмірі один мільйон гривень.

ДСО звернулось до апеляційного суду, оскільки в січні цього року Господарський суд м. Києва відмовив  їй у задоволенні вищезгаданих вимог до АУБ.  

Своїм рішенням  Апеляційний суд припинив провадження у справі щодо вищезгаданих вимог ДСО, оскільки вони не підвідомчі господарським судам (стаття 12 Господарського процесуального кодексу України). Щодо стягнення з АУБ 1 мільйон грн. на відшкодування моральних збитків, позов ДСО залишений без розгляду, оскільки позивач не надав на вимогу апеляційного суду доказів спростування в судовому порядку (або відповідачем добровільно) відомостей, які позивач вважає такими, що дискредитують його ділову репутацію та призвели до заподіяння моральної шкоди.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Шумило С.В.

Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ