RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулося засідання робочої групи з питань бухгалтерського обліку та статистичної звітності

21.11.2005

В Асоціації українських банків відбулося засідання робочої групи з питань бухгалтерського обліку та статистичної звітності.

Засідання проходило за участю представника Національного банку Інни Григоренко і провідних фахівців АУБ. Вела засідання начальник фінансово-економічного управління АУБ Тамара Волинько.

В засіданні також взяли участь головні бухгалтери та фахівці ВАТ "Укрексімбанк", ВАТ "Кредитпромбанк", АКБ "Київ", ВАТ "БІГ Енергія”, АБ "БРОКБІЗНЕСБАНК", АКБ "Полікомбанк", АКБ “Укрсоцбанк”, “Інтербанк”.
 
Під час засідання були розглянуті питання розрахунку ефективної ставки відсотка та проаналізовані фактори, які впливають на необхідність перерахунку зазначеної ставки. Були також розглянуті питання бухгалтерського обліку, організації подальшої роботи з питання використання ефективної ставки відсотка.
 
Під час засідання серед його учасників виникла велика кількість запитань стосовно застосування ефективної ставки відсотка. Усі запитання будуть узагальнені і викладені у листі робочої групи до Національного банку.

Після отримання письмових відповідей НБУ буде проведено заключне засідання робочої групи з метою підведення підсумків і інформування комерційних банків про результат роботи робочої групи.
 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ