RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Банкіри та Голова Верховної Ради підбили підсумки підготовки до проведення парламентських слухань

01.04.2003

           Делегація українських банкірів зустрілась з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином. Мета зустрічі – підведення підсумків та результатів заходів з підготовки до парламентських слухань на тему “Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку”, які відбудуться 2 квітня цього року, та узгодження організаційних питань.

У зустрічі взяли участь Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності Сергій Буряк, заступник голови НБУ Володимир Кротюк,  Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, голови правлінь Промінвестбанку – Володимир Матвієнко, Укрексімбанку – Олександр Сорокін, Укрсоцбанку – Борис Тімонькин, Ощадбанку – Анатолій Шаповалов.

Під час зустрічі з Головою Верховної Ради банкіри обговорили теми іміджу та довіри до банківської системи, проблеми збереження капіталів банків, в т.ч. під час кризи 1998 року, діяльності в Україні іноземних банків та їх філій. Особливої уваги приділено питанням оподаткування доходів від вкладів населення у банках, захисту прав кредиторів, ситуації на ринку охоронних послуг.

Позитивно оцінивши проведену підготовчу роботу, Голова ВР України наголосив на суспільній актуальності порушених банкірами проблем та необхідності їх вирішення на законодавчому рівні. За його словами, банківській темі з боку парламентарів має приділятись більше уваги, оскільки від неї значною мірою залежить стан розвитку економіки країни.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Шумило С.В.

Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua


 

Пошук
НОВИНИ