RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Заступника Ради АУБ С.Аржевітіна призначено заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій

17.10.2005

Президент України Віктор Ющенко своїм Указом призначив Станіслава Аржевітіна заступником міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Текст Указу розміщено на офіційному сайті Президента України.

Довідка:
АРЖЕВІТІН Станіслав Михайлович
– Голова Правління Акціонерного банку “АЖІО”, заступник голови Ради Асоціації українських банків. Народився на Закарпатті 14 червня 1961 року.

В 1982 р. закінчив інститут народного господарства (тепер - Національний економічний університет) та почав працювати у системі Будбанку СРСР (пізніше - Промінвестбанку). Служив у повітрянодесантних військах (1982 - 1984). З 1991 року - Голова Правління акціонерного банку “АЖІО”. У 1992 році закінчив курс банківського менеджменту у Німеччині, у 1993 році навчався у США, у 1994 році - у Чехії, у 1996 році - знов у Німеччині.

На поч. 90-х рр. стояв у витоків створення Асоціації українських банків, протягом 8 років очолював Раду Асоціації, а з 2004 року є заступником голови Ради АУБ.

4 червня 2005 року Аржевітін С.М. Указом Президента В.Ющенка № 915/2005 призначений Радником Президента України.
Має чимало публікацій у пресі, роботи з банківської справи та фінансового менеджменту. У 1998 році захистив дисертацію з проблем становлення підприємництва та малого бізнесу в Україні, кандидат економічних наук, академік Національної академії проблем людини, член–кореспондент Міжнародної кадрової академії, науковий радник Академії екологічних наук. З 1996 року – Генеральний Скарбник Українського Козацтва, заступник Гетьмана України, генерал-осавул.

Нагороди - відзнака Президента України орден “За заслуги” ІІІ ступеня, почесна грамота Верховної Ради “За особливі заслуги перед українським народом”, “Срібна відзнака Національного банку України”, орден “Козацький хрест” від Українського Козацтва, Особиста відзнака гетьмана Українського Козацтва, міжнародна премія “Дружба”, міжнародна премія “Слов’яни”, міжнародна премія “Меценат екології”, премія “Міжнародна співдружність”, національна премія банку “ІНКО”, орден “Архистратига Михаїла”.

У ділових стосунках найвище цінує порядність та відповідальність. Опорою в житті вважає сім’ю та друзів.

Інтереси та смаки: спорт: футбол, волейбол, гандбол, баскетбол, настільний теніс, лижі, плавання, стрибки з парашутом; отримав грамоту оргкомітету турнірів з міні-футболу серед комерційних банків як єдиний Голова Правління банку, що особисто бере участь у всіх турнірах протягом п’яти років; у 1997 році взяв участь у повітрянодесантній презентації Конституції України.

Захоплення: сімейний та банківський фото- та відеоархіви, риболовля.

Знак Зодиаку – Близннюки.

Безпартійний.

Батько помер, був вчителем, ветеран ВВВ; мати – на пенсії, у минулому – вчителька. Дружина – економіст, банківський працівник, зараз домогосподарка. Аржевітіни мають трьох синів.

Пошук
НОВИНИ