RSS
21 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Мінфін пропонує банкам взяти участь в проекті “Розширення доступу до ринків фінансових послуг"

13.10.2005

Міністр фінансів України Віктор Пинзеник звернувся до Асоціації українських банків з проханням посприяти впровадженню заходів з підготовки Проекту „Розширення доступу до ринків фінансових послуг" та розповсюдити серед комерційних банків - членів АУБ Запрошення до участі в конкурсному відборі банків для участі у ньому.

Як повідомив у своєму листі міністр фінансів, урядом розроблено програму, спрямовану на загальне покращання доступу до кредитних ринків із наданням особливої уваги суб'єктам підприємницької діяльності, розташованим у сільській місцевості, та органам місцевого самоврядування. Зазначена програма впроваджуватиметься в рамках згаданого Проекту за підтримки Світового банку через Адаптовану програмну позику.

Передбачається, що кошти позики будуть надаватися фінансовими посередниками-учасниками Проекту (відібраними місцевими комерційними банками) кінцевим позичальникам у формі кредитів у відповідності до встановленої комерційної практики, як передбачено Світовим банком у діючих „Керівництві для закупівель" та „Керівництві з відбору та найму консультантів" за позиками МБРР та кредитами МАР.

До участі у Проекті будуть допущені банки, які відповідатимуть встановленим критеріям прийнятності та успішно пройдуть процедуру відбору, затверджені спеціально уповноваженою Комісією з відбору банків для участі в спільному зі Світовим банком Проекті "Розширення доступу до ринків фінансових послуг" та моніторингу дотримання ними вимог Проекту, до якої входять уповноважені представники МФУ та НБУ.

Відбір банків триватиме до 1 листопада 2005 року. Результати конкурсу будуть оголошені 7 листопада 2005 року.

Відповідно до прохання Мінфіну, Асоціація українських банків направила своїм членам пакет документації щодо участі у згаданому Проекті.

Докладніше про Проект - в розділі:
СПІВПРАЦЯ - > Інформація для банкірів


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ