RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
НБУ та АУБ провели нараду з керівниками прес-служб комерційних банків

27.03.2003

В НБУ відбулась робоча нарада з керівниками прес-служб комерційних банків. Провели нараду начальник Управління НБУ по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Світлана Войцехівська та керівник прес-служби АУБ Сергій Шумило. До участі у нараді були запрошені керівники прес-служб банків “Ажіо”, “Аваль”, “Укрсоцбанк”, “Укрексімбанк”, “Ощадбанк”, “ВАБанк”, “Райффайзенбанк-Україна”, “Хрещатик” тощо.

Головною темою, що обговорювалась, було питання підготовки до Парламентських слухань “Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку”, що відбудуться 2 квітня в залі засідань Верховної Ради України. Як вже повідомлялось, з ініціативою про їх проведення виступили Національний банк України, Комітет Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності та Асоціація українських банків.

Під час наради поінформовано про проведення найближчим часом трьох “круглих столів” з проблем банківської діяльності, визначено найбільш актуальні теми, що потребують привернення уваги з боку громадськості, скоординовано дії по цьому напрямку, а також заплановано спільні заходи на майбутнє. За пропозицією представників комерційних банків практику проведення таких нарад буде продовжено. Окрім цього банківським прес-службам з боку НБУ та АУБ надаватиметься допомога в отриманні необхідної інформації, ознайомленні з їх роботою тощо.

Пошук
НОВИНИ