RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Пріоритет – розвиток національної економіки, вважають банкіри і депутати-комуністи

27.03.2003

За ініціативою Асоціації українських банків в рамках підготовки до парламентських слухань на тему “Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку” відбулась робоча зустріч представників банківської системи країни з керівництвом фракції комуністів у Верховній Раді України.

Від фракції комуністів у зустрічі взяли участь її голова Петро Симоненко, голова Комітету з питань економічної політики, народного господарства, власності та інвестицій Станіслав Гуренко, член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Ткаченко, член Комітету з питань бюджету Сергій Челноков та член Комітету з питань промислової політики Микола  Кравченко.
 
Банківську систему представляли заступник голови НБУ   Володимир Кротюк, голови правлінь комерційних банків Володимир Матвієнко (Промінвестбанк), Олександр Сорокін (Ексімбанк), Анатолій Шаповалов (Ощадбанк), Валентина Лашкевич (Трансбанк), заступник голови правління Укрсоцбанку Надія Березовик, а також президент АУБ Олександр Сугоняко та віце-президент Антоніна Паламарчук.

 Під час зустрічі парламентарі та банкіри обмінялися баченням шляхів розвитку  української економіки, місця та ролі банківської системи в цьому процесі, підкреслили необхідність забезпечення пріоритету національних інтересів при вдосконаленні економічного та банківського законодавства. Зокрема,  представники обох сторін приділили увагу  питанням захисту прав кредиторів, недопущення штучного банкрутства, введенню мораторію на оподаткування доходів від вкладів населення у банках, кредитування АПК, науки, забезпечення банківської таємниці, недопустимості дискредитації банківської системи, законодавчого забезпечення обігу зброї та охорони. 

 Цікаво, що і тема захисту прав кредиторів, і проблема недопущення штучного банкрутства знайшли однозначну підтримку з обох сторін. За оцінкою Президента АУБ Олександра Сугоняко, під час зустрічі відбулася змістовна, професійна дискусія державного рівня, в ході якої намічені конкретні кроки до поглиблення співпраці між фракцією, НБУ та АУБ. Як перший крок такої співпраці, членів фракції комуністів запрошено на круглі столи “Запровадження податку на доходи фізичних осіб від їх депозитних вкладів” (27 березня), “Захист прав кредиторів” (31 березня), а також на самі парламентські слухання, що відбудуться 2 квітня в залі засідань Верховної Ради України.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Шумило С.В.
Тел. 559-31-76, 558-29-36
E-mail:
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ