RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ

06.10.2005

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ та Німецького інчституту економічних досліджень.

З німецької сторони у зустрічі взяли участь експерт Федерального відомства з нагляду за фінансовими організаціями Німеччини пан Йоганнес Енджелс, експерт Німецького інституту економічних досліджень пані Патрісія Альварез-Плата, а також науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Дмитро Сологуб. З боку АУБ були присутні начальник Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук, заступник начальника Управління зв’язків з банками Володимир Сабіщенко, Начальник управління з питань оподаткування Людмила Забарило.

Німецьких гостей цікавили актуальні питання банківського нагляду. Обговорено проблеми прозорості банківської системи України.

Представники Німецької консультативної групи подякували за досить відверту розмову, отриману інформацію про ситуацію в Україні та принципову позицію з обговорюваних питань, висловивши побажання проводити такі зустрічі й надалі.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ