RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч банкірів з редакцією “Дзеркала тижня”

27.03.2003

В Асоціації українських банків в рамках підготовки до Парламентських слухань на тему “Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку” відбувся “круглий стіл” редакції газети “Дзеркало тижня” та провідних банкірів України. В засіданні взяли участь Голова НБУ Сергій Тігіпко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Сергій Буряк, Президент АУБ Олександр Сугоняко, голови правлінь комерційних банків Борис Тімонькін (Укрсоцбанк), Олександр Деркач (Аваль),  Олександр Дубілет (Приватбанк),  Степан Кубів (Кредитбанк-Україна), Анатолій Шаповалов (Ощадбанк), Юрій Блащук (ВАБанк), перший заступник голови правління Ексімбанку Василь Случ, заступник голови правління ПІБу  Тамара Шульженко.

Учасники “круглого столу” обговорили широке коло питань, пов’язаних із  захистом прав кредиторів, передчасністю запровадження оподаткування депозитних доходів громадян, поширенням освітницьких програм для населення щодо  можливостей широкого використання банківських послуг, недопущенням упередженої публічної дискредитації банківської системи з боку державних посадових осіб та правоохоронних органів.

В ході обговорення учасники відзначили корисність проведення круглих столів за участю керівників провідних банків та редакцій загальнонаціональних видань з метою привернення уваги до проблем банківської системи країни. За пропозицією представників комерційних банків практику проведення таких “круглих столів” буде продовжено.

Повну інформацію про засідання круглого столу, обговорені проблеми та пропозиції українських банкірів буде викладено у спеціальному матеріалі 29 березня в газеті “Дзеркало тижня”.     

Прес-служба
Асоціації українських банків


Тел. 559-31-76, 558-29-36


Пошук
НОВИНИ