RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
НБУ підтримав ініціативу АУБ щодо відміни бланків векселів з фіксованим номіналом.

27.03.2003

Введення вексельних бланків з фіксованим номіналом створить додаткові перешкоди при здійсненні розрахунків, оформлених векселями, та призведе до збільшення витрат векселедавців на додаткове придбання вексельних бланків – вважає Президент АУБ Олександр Сугоняко.

Стандартна (типова) форма бланків векселів з фіксованим номіналом була запроваджена відповідно до пункту 5 Рішення ДКЦПФР № 338 від 22.11.2001р.

АУБ неодноразово підіймала питання щодо скасування дії пункту 5 зазначеного вище Рішення. Після створення робочих груп у складі представників НБУ, АУБ та комерційних банків для розв”язання системних питань діяльності банків на фондовому ринку своїм листом № 25-118/ 323-1744 від 11.03.2003р. Національний банк повідомив про повну підтримку позиції АУБ стосовно недоцільності введення бланків векселів з фіксованим номіналом. Крім того, було зазначено, що НБУ звернувся до ДКЦПФР з пропозицією скасувати дію пункту 5 стосовно випуску бланків векселів з фіксованим номіналом.

На думку Президента АУБ, такий крок НБУ є дуже важливим, оскільки спрямований  на зняття бюрократичних перепон, що заважають розвитку ринку цінних паперів і векселів.

Пошук
НОВИНИ