RSS
18 Жовтень
     
 
Новини АУБ
НБУ, АУБ та Верховна Рада готуються до парламентських слухань

18.03.2003

“Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку” – на таку тему вперше в історії незалежної України в залі засідань Верховної Ради 2 квітня відбудуться Парламентські слухання. З ініціативою про їх проведення виступили Національний банк України, Комітет Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності та Асоціація українських банків.

Як повідомив Президент АУБ Олександр Сугоняко, мета парламентських слухань – привернення уваги до проблем банківської системи України, накреслення шляхів її розвитку та удосконалення, внесення змін до чинного законодавства щодо банківської діяльності тощо.

З цією метою протягом березня буде проведено низку підготовчих заходів. Зокрема, три “круглих столи” на тему: “Створення конкурентного ринку послуг озброєної охорони” (25 березня), “Запровадження податку на доходи фізичних осіб від їх депозитних вкладів” (27 березня), “Захист прав кредиторів” (31 березня). В “круглих столах”  візьмуть участь керівництво та представники НБУ, АУБ, Комітетів Верховної Ради, Мінфіну, Мінекономіки, ДПАУ, МВС, інших державних установ та відомств, комерційних банків та громадських організацій, а також народні депутати України та представники ЗМІ. Під час обговорення буде порушено найбільш проблемні та актуальні питання, що нині стоять перед комерційними банками та банківською системою країни. Напередодні слухань також планується провести зустрічі банкірів з крупними фракціями та Головою Верховної Ради з метою роз”яснення порушених проблемних питань у сфері банківської діяльності та презентації нових законопроектів, які б їх регулювали. Усі заходи будуть відкритими, до участі та висвітлення яких запрошуватимуться журналісти.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76, 558-29-36
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ