RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Пішов з життя Леонід Анатолійович Мілевський

00.00.0000

МІЛЕВСЬКИЙ ЛЕОНІД АНАТОЛІЙОВИЧ

4 серпня раптово зупинилося серце нашого товариша, фінансиста, банкіра, талановитої людини, фотомитця, академіка Національної Академії проблем людини, Голови Правління Українського професійного банку МІЛЕВСЬКОГО Леоніда Анатолійовича.

Леонід Анатолійович народився 10 лютого 1949 року в селі Макар-Буда Макарівського району Київської області. Здобув кілька освіт, у тому числі дві вищі: фінансово-економічну та художньої фототворчості.

Значна частина трудової діяльності Леоніда Анатолійовича була пов’язана з деревообробною промисловістю, де він пройшов шлях від столяра Київського деревообробного комбінату, інженера-конструктора та заступника секретаря парткому об’єднання “Київдерев” до посади заступника начальника економічного управління–начальника фінансового відділу Міністерства лісної та деревообробної промисловості УРСР.

Із 1992 р. він очолив “Мебліпромбанк”, який у подальшому було перейменовано у ВАТ “Український професійний банк”, де до останнього часу працював на посаді Голови Правління банку.

Високопрофесійна людина, талановитий організатор Леонід Анатолійович доклав багато зусиль, щоб банк зайняв достойне місце в  банківській системі України, виріс в установу, яка працює з відомими промисловими підприємствами, користується довірою клієнтів та робить вагомий внесок у розвиток економіки України.

Леонід Анатолійович був талановитим фотомитцем, членом фотосекції Національної спілки журналістів України, членом Правління Національної спілки фотохудожників України. Його роботи були відзначені дипломами на багатьох виставках, в тому числі міжнародних. Він любив життя, людей, Україну, у своїх роботах показував розмаїття і красу природи та людини.

Надзвичайно скромна, чуйна, глибоко віруюча людина, він щиро і безкорисливо допомагав багатьом людям. За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви був нагороджений орденом Святого Архистратига Михаїла.

Леонід Анатолійович був багатогранною людиною з розвинутим відчуттям справедливості. Він щедро ділився з нами своїм талантом, зігрівав світ теплом своєї душі, наповнював наше життя відчуттям дружби, поваги, взаєморозуміння, вміння підтримати іншого у важку хвилину.

Нам не вистачатиме цієї талановитої, професійно та духовно обдарованої людини.

Світла пам’ять про Леоніда Анатолійовича Мілевського назавжди залишиться в наших серцях.

Колективи:
Національного банку України
Асоціації українських банків
Українського професійного банку
Національної спілки фотохудожників України
Київської організації Національної спілки фотохудожників України
Редакції журналу “Вісник НБУ” та
Голови Правлінь комерційних банків.

____________________________________________________

Громадянська панахида відбудеться у понеділок 8 серпня 2005 р. у Будинку вчителя (ріг вул.Володимирської та бульвара Шевченка) з 12.00 до 14.00.
Поховання Мілевського Леоніда Анатолійовича відбудеться на Лісовому кладовищі о 15.00.

Пошук
НОВИНИ