RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася нарада з питань переказу грошових коштів фізичними особами

00.00.0000

В Асоціації українських банків відбулася нарада з питань переказу грошових коштів фізичними особами (у першу чергу трудовими мігрантами) в Україну із-за кордону. На нараді обговорювалися поточні можливості та перспективи вітчизняної банківської системи щодо організації здійснення українськими трудовими мігрантами без відкриття банківського рахунку за кордоном легальних та безпечних переказів сім’ям в Україну, а також механізми інформування їх про це.

У нараді брали участь представники НБУ, МЗС, АУБ та групи провідних вітчизняних банків, які є не лише операторами (агентами) власних та міжнародних систем грошових переказів фізичних осіб, а й мають розгалужену мережу філій та відділень в Україні.

Хоч з 01.04.2005 після втручання АМКУ (на звернення НБУ та АУБ) компанія Вестерн Юніон (обіймає майже 95% ринку легальних переказів в Україну) знизила тарифи на грошові перекази з Іспанії, Італії та Португалії у середньому у 3 рази (незадовго перед цим були також знижені тарифи на перекази з Росії), але тарифи все ще “кусаються”. У той же час деякі українські банки вже надають послуги переказу коштів в Україну без відкриття банківського рахунку через свою кореспондентську мережу за кордоном. При цьому мережа пунктів обслуговування у деяких країнах, зокрема, в Італії є достатньо розгалуженою.
 
Представник МЗС висловив зацікавленість у подальшій співпраці з АУБ та банками щодо інформування трудових мігрантів за кордоном про можливості вітчизняних банків у здійсненні через кореспондентські банківські установи за кордоном легальних та безпечних переказів в Україну за прийнятними розцінками.
 
Робота триває.


Управління банківських технологій
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ