RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч з представниками бельгійсько-французського банку Deхia

00.00.0000

7 червня в Асоціації українських банків відбулася зустріч керівників структурних підрозділів АУБ з представниками бельгійсько-французського банку Deхia (www.dexia.be). Закордонну делегацію представляли Голова Департаменту міжнародного розвитку Стефан Вермейер та територіальні менеджери Департаменту (Центральна та Східна Європа) П”єр-Марі Дебре та Джо Вуйтак.

З боку АУБ у зустрічі взяли участь керівники управлінь: Петро Решетніков, Ірина Самойлова, Володимир Кучерук, Людмила Забарило, Тетяна Рудненко та Сергій Шумило.

Під час зустрічі гості поінформували про напрямки роботи і види діяльності банку Dexia, наголосивши, що на перспективу мають інтерес до можливого розвитку свого бізнесу в Україні.

Серед питань, які цікавили гостей, були:

- Макроекономічні і політичні тенденції в Україні;
- Регуляторне і податкове середовище в банківській сфері;
- Банківський сектор України і його розвиток;
- Конкурентне середовище і розвиток різних сегментів ринку (іпотеки, споживчого кредитування, кредитування малого бізнесу і т.п.);
- Особливості роботи закордонних банків в країні (регулювання, перепони, особливості злиття чи поглинання).

Представники АУБ дали вичерпні відповіді на поставлені питання, поінформували бельгійських гостей про шляхи розвитку, стан і особливості банківської системи України, коротко окреслили основні напрямки роботи АУБ. Бельгійські гості з великою цікавістю сприйняли також інформацію про Бюро кредитних історій – проект за участю АУБ, підтриманий Урядом і Національним банком, а також про діяльність іноземних банків в Україні.
Про банк Deхia див.: www.dexia.be

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ