RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Відбулася зустріч керівників банківських асоціацій України і Росії

00.00.0000

У Києві відбулася зустріч Президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняка з Президентом Асоціації російських банків Гарегіном Тосуняном. У зустрічі також взяли участь керівник Департаменту громадських зв’язків АРБ А. Суріков та керівник Управління банківських технологій АУБ П. Решетніков.

Під час зустрічі були обговорені питання, які складають взаємний інтерес, а саме участь обох Асоціацій у вирішенні проблем банківських систем обох країн.

Сторони констатували, що банківські системи Росії і України мають схожі питання, які підлягають вирішенню: валютна лібералізація, участь філій іноземних банків у національних банківських сферах, рівень капіталізації та рентабельності банківського бізнесу.

Президент АУБ розповів російському колезі про напрямки діяльності Асоціації українських банків, взаємодію з комерційними банками, співпрацю з Національним банком України, Комітетами Верховної Ради України, іншими державними установами та організаціями. Поділився нагальними проблемами та досягненнями. Поінформував про діючу в Україні систему гарантування вкладів населення, систему електронних платежів, заходи щодо успішного подолання кризи 1998 р. та зняття з України санкцій FATF в 2003 р., довготривалу боротьбу за забезпечення повноцінної конкуренції на ринку послуг збройної охорони банків тощо.

Учасники зустрічі обмінялися досвідом розв’язання означених проблем та домовилися про поглиблення співпраці, обміну інформацією, яка має принести користь банківським системам обох країн.

Як підкреслив Президент АУБ, на найближчі роки міжнародний напрямок діяльності Асоціації буде одним з головних. Національна банківська система вже досягла того рівня, коли потребує представництва на міжнародному рівні. АУБ вже заплановано низку заходів з цього приводу. Серед них обмін досвідом, взаємодія та співпраця з банківськими асоціаціями інших країн.

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ