RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Призначено дату Установчих зборів по створенню бюро кредитних історій

20.05.2005

Відбулося засідання Оргкомітету по створенню бюро кредитних історій, в якому, крім банкірів, взяли участь представники Міністерства фінансів України та Національного банку України.

На засіданні розглянуті підсумки проведеної організаційної роботи по створенню бюро. 26 банків надали документи для реєстрації їх в якості засновників бюро кредитних історій, в тому числі Асоціація українських банків, Укрсоцбанк, Аваль, Укрсиббанк, Райффайзенбанк, ПУМБ, Надра та інші.

Як відмітила Віце-президент Асоціації українських банків Антоніна Паламарчук, яка є Головою Оргкомітету, на сьогодні є ще кілька банків, які бажають виступити співзасновниками. Їм буде надана така можливість, якщо вони встигнуть своєчасно передати необхідні документи до Оргкомітету.

У зв’язку з бажанням представників страхового сектору взяти участь у створенні та роботі бюро кредитних історій, прийнято рішення провести зустрічі з декількома страховими компаніями і, у разі підтвердження їх бажання відповідними рішеннями, надати їм можливість виступити співзасновниками бюро.

Оргкомітет визначив дату проведення Установчих зборів – 2 червня 2005 року.

На засіданні також розглянуті пропозиції міжнародних компаній-власників кредитних бюро щодо співпраці і їх можливої участі у капіталі бюро кредитних історій, що створюється банками в Україні.

Оргкомітет вважає таку співпрацю корисною для розвитку кредитного бюро в Україні і планує в подальшому проведення переговорів з представниками таких компаній по визначенню напрямків співпраці.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ