RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Об’єднання професійних учасників фінансового ринку створили Координаційну Раду

00.00.0000

Керівники об’єднань професійних учасників фінансового ринку, створили Координаційну Раду для узгодження спільних дій щодо захисту системних інтересів учасників ринку та сприяння його розвитку.

Відбулося підписання Меморандуму Координаційної Ради керівниками об’єднань. Меморандум підписали: від Асоціації Перша Фондова Торгівельна Система - Заря  Ірина Олександрівна, від Асоціації українських банків - Сугоняко Олександр Анатолійович, від Асоціації юристів фондового ринку – Леонов Дмитро Анатолійович, від Ліги страхових організацій України - Філонюк Олександр  Феодосійович, від ВАТ “Міжрегіональний  фондовий союз” -  Швецов Микола Павлович, від   Національної Асоціації кредитних спілок України - Козинець Петро Миколайович, від Національної Асоціації Недержавних Пенсійних фондів України та Адміністраторів НПФ – Пиріг Дмитро Зиновійович, від Української Асоціації інвестиційного бізнесу - Оксанич Сергій Михайлович, від Української Національної іпотечної Асоціації - Волков Сергій Сергійович.
Координаційна Рада є постійно діючим спільним органом об’єднань учасників фінансового ринку без створення юридичної особи.

Головним завданням діяльності Координаційної Ради є співпраця з органами державного управління для:

  • створення в Україні нормативно-правових умов розвитку фінансового ринку;
  • представлення і захисту інтересів учасників фінансового ринку у державних інституціях, а також для розв’язання протиріч та спірних питань, що виникають між учасниками фінансового ринку, на недержавному рівні;
  • залучення до України інвестицій.

Управління діяльністю Координаційної Ради здійснюється Головою Координаційної Ради, який обирається на рік з наступною щорічною ротацією. Першим Головою Координаційної Ради обрано Президента АУБ Олександра Сугоняко.

Учасники Координаційної Ради звернулись до Президента України Віктора Ющенка з листом  (“Перелік заходів  щодо розвитку фінансового ринку України на реалізацію положень Декларації Президента України Віктора Ющенка “Влада і бізнес : кроки назустріч”) щодо стану фінансового ринку та його  розвитку.
З документами можна ознайомитись за наступними посиланнями:


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ