RSS
17 Грудень
     
 
Новини АУБ
29 березеня в Асоціації українських банків відбудеться «круглий стіл» на тему: «ЗМІ – банки: пошук оптимізації стосунків у контексті суспільної відповідальності сторін»

00.00.0000

Проводиться у рамках реалізації суспільного проекту “Значення об”єктивності інформації ЗМІ про банки і банківську систему для їх стабільного функціонування”.
 
Ініціатори “круглого столу”: Асоціація українських банків, Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, Комітет з питань свободи слова та інформації.
 
Призначення “круглого столу”: виробити принципи інформування суспільства про фінансовий стан окремого  банку і системи в цілому з урахуванням специфіки їх діяльності.
 
Цілі “круглого столу”:

  1. Сформулювати ключові проблеми у взаємовідносинах між банками і суспільством через ЗМІ, обговорити, проаналізувати ситуацію, обмінятися пропозиціями, досвідом тощо.
  2. Показати особливість інформування через ЗМІ про стан окремих банків та банківської системи для суспільства.
  3. Обговорити відповідальність банків, представників влади і ЗМІ за поширення недостовірної інформації.
  4. Показати негативний вплив влади на стосунки банківської системи і ЗМІ та поширення неякісної інформації.
  5. Накреслити шляхи покращення системи взаємодії та співпраці банків і ЗМІ.
  6. Обговорити необхідність внесення змін до чинного законодавства щодо неприпустимості поширення недостовірної інформації про банки та банківську систему і встановлення відповідальності за такі протиправні дії.

Теми обговорення:

  1. Взаємостосунки влади, банків і ЗМІ: як було, як є, як має бути.
  2. Проблеми і особливості висвітлення через ЗМІ банківської діяльності.
  3. ЗМІ, влада, банки: відповідальність перед суспільством за поширення недостовірної інформації про стан окремих банків та банківської системи в цілому.

Учасники “круглого столу”: Національний банк України, Комітет Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності, Комітет з питань свободи слова та інформації, Асоціація українських банків, комерційні банки, народні депутати України, представники громадських організацій, провідні ЗМІ.
 
Місце проведення “круглого столу”: Асоціація українських банків (м. Київ, вул. М.Раскової, 15, 7-й поверх, ауд. 710)
 
Час проведення “круглого столу”: 29 березеня 2005 року, вівторок, з 14.00 до 16.30.
 
 
Акредитація для журналістів обов"язкова. Про Вашу участь просимо завчасно повідомити прес-службу АУБ за ел-адресою: inform@aub.com.ua або за тел. 559-31-76.

www.aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ