RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ бере участь в Українському інвестиційному саміті у Лондоні

00.00.0000

У Великобританії розпочався Український Інвестиційний саміт. Його організував Інститут Адама Сміта за участю Посольства України у Великобританії. Загалом у форумі беруть участь близько 300 представників уряду України, українських і європейських фінансових інститутів, банків, бізнесмени з різних країн світу.

Від Асоціації українських банків у роботі саміту беруть участь Президент АУБ Олександр Сугоняко та начальник Управління банківських технологій АУБ Петро Решетніков.

Тема виступу Президента АУБ на Українському інвестиційному саміті: “Характерні особливості діяльності українського банківського сектору”.

Очікується, що на саміті оприлюднять відповіді на актуальні наразі для економічного та фінансового співтовариства України питання: “Які конкретні заходи для поліпшення клімату для прямих іноземних інвестицій вживатимуть?”, “Які пріоритети уряду в макроекономічній політиці?”, “Які сектори промисловості є найбільш відкритими для стратегічних інвестицій?”, “Скільки раніше приватизованих об’єктів уряд має намір піддати ревізії?” тощо.

Більш детальну інформацію про участь Президента АУБ в роботі Українського Інвестиційного саміту буде надано по закінченню його роботи.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ