RSS
17 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ: кредитні ставки для АПК зростати не будуть

00.00.0000

Останнім часом у повідомленнях вітчизняних ЗМІ неодноразово підкреслювалося небажання банків кредитувати сільгоспвиробників за ставкою 17% річних, хоча у Меморандумі про взаєморозуміння і співробітництво між сільськогосподарськими товаровиробниками, банками та страховими організаціями, до якого приєдналася АУБ, були передбачені саме такі відсоткові кредитні ставки.

АУБ повідомляє, що Меморандумом передбачено забезпечення у 2005 році середньозваженого рівня процентних ставок за кредитами для підприємств агропромислового комплексу не вище рівня, що склався у 2004 році. Розрахункові прогнози спеціалістів підтверджують, що і в 2005 році середньозважені ставки за кредитами не перевищать 17% річних. Проте, це не означає, що протягом року всі банки будуть видавати кредити саме під такі відсотки. Кредити для села надаються не лише на посівну, але й після посівної кампанії за різним призначенням: на підкормку рослин, переробку продукції, збирання врожаю, тощо.

“Сьогоднішні відсоткові ставки склалися під тиском політичної кризи у листопаді-грудні 2004 року. Проте, вже зараз визначилася тенденція до зниження відсотків за залученими ресурсами у населення”, - заявив Президент АУБ Олександр Сугоняко. Президент Асоціації українських банків також висловив впевненість, що вже у найближчі місяці вартість кредитів буде зменшуватися.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ