RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Відбулося підписання Меморандуму між Асоціацією українських банків та корпорацією Майкрософт

00.00.0000

22 лютого, Київ. Асоціація українських банків та українське представництво корпорації Майкрософт підписали Меморандум про реалізацію галузевої Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Майкрософт в українських банках.

Згідно з нормами міжнародного та вітчизняного законодавства, ліцензування програмних продуктів забезпечує захист авторських прав його власників, а використання юридичними та фізичними особами так званих "піратських" копій є незаконним і передбачає накладення штрафних санкцій та вжиття інших заходів впливу.

Розрахована на 3 роки Програма надає банкам-членам АУБ та їх дочірнім підприємствам економічно більш сприятливі умови ліцензування порівняно зі стандартними корпоративними Програмами, які пропонуються компанією Microsoft: вищий (до 25%) рівень базової знижки, придбання лише за бажанням деяких обов'язкових опцій, безкоштовне надання технічної підтримки і консультацій та інше.

Програмою охоплено основні програмні продукти, які широко використовуються у вітчизняних банківських установах: операційні системи сімейства Windows, пакети офісних застосувань, програмні серверні продукти.

До реалізації Програми залучатимуться сертифіковані партнери компанії Mайкрософт в Україні, актуалізований список яких буде опубліковано на Web-сайті компанії. На АУБ, у рамках реалізації Програми, покладено виконання функцій координуючого органу.

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко заявив, що якнайшвидший перехід всіх українських банків на використання легальних програмних продуктів є вкрай важливим для вступу України до Світової Організації Торгівлі та просуванні на шляху до Євросоюзу.
 
Керівник українського представництва корпорації Майкрософт Валерій Лановенко запевнив, що особисто прикладе всіх зусиль для того, щоб реалізація Програми пройшла успішно. Він вважає, що таке співробітництво буде взаємовигідним для всіх учасників.

Детальну інформацію про Програму, реалізацію якої буде розпочато 1 березня ц.р., буде найближчим часом опубліковано на Web-ресурсах корпорації Майкрософт та Асоціації українських банків.
 
Довідка:
Асоціація українських банків (
www.aub.com.ua) створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. Її місія полягає у сприянні розвитку національної банківської системи. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з державними органами. Окрім комерційних банків до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський, Харківський, Кримський, Київський та Одеський банківські союзи, Асоціація банків Львівщини, а також Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Українська фінансово-банківська школа, Аудиторська фірма “АПІК”.

Корпорація Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Майкрософт є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів та серверів. Компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів для ділового та особистого застосування та послуг, покликаних розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження та локалізація найновіших технологій на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-сервері Microsoft: www.microsoft.com/ukraine

Microsoft® є товарними знаками Microsoft Corporation, що охороняються в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.


 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ