RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з консультантом Світового банку Аланом Роу

00.00.0000

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з консультантом Світового банку, професором економіки Аланом Роу.

Під час зустрічі Алан Роу поінформував Президента АУБ про мету свого візиту в Україну, пов’язаного з призначенням нового директора українського представництва. За словами гостя, команда фахівців Світового банку має побачити погляд українських банкірів на комплекс заходів, які необхідні з точки зору цілої системи за нових політичних умов. Світовий банк також має намір відкрити кредитну лінію для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Як відзначив п. А. Роу, за 15 років в банківській системі України відбулися масштабні зміни, а Асоціація українських банків перетворилася на високопрофесійну організацію. У своїй співпраці з АУБ Світовий банк має великі надбання, хоч з деяких важливих питань ідуть постійні дискусії та консультації.

Олександр Сугоняко поінформував гостей про стратегію, з якою має визначитися банківська система України. За словами Президента АУБ, банківська система завжди є адекватною економіці. Бути адекватними потребам економіки – мета функціонування банківської системи. Саме тому стратегія виживання банків, що мала місце за старої влади і несприятливих умов, повинна змінитися стратегією розвитку і стабільності. На думку Олександра Сугоняка, за 3-4 роки українська економіка почне ефективно діяти за законом “Рівний капітал на рівний прибуток”, збільшаться інвестиції і, відповідно, попит на банківські послуги. Крім того, повинна відбутися прискорена інтеграція України у Європу та збільшення грошового забезпечення такої інтеграції. У своєму зверненні до гостей Президент АУБ також торкнувся питань створення інституцій, які дозволяютьефективно працювати з ризиками.

Пан Алан Роу дав високу оцінку баченню першочергових завдань, які стоять перед фахівцями банківської системи України та зазначив, що погляди Світового банку та спеціалістів АУБ з усіх зазначених питань повністю співпадають. Проте, на думку Алана Роу, головним завданням є ромежування бізнесу та політичних впливів.

Під час дискусії були обговорені аспекти та особливості управління банками.

У зустрічі також взяли участь Віце-президент Асоціації Антоніна Паламарчук, керівники управлінь АУБ Ірина Самойлова, Петро Решетніков, Володимир Кучерук і Станіслав Шлапак – фінансовий аналітик, консультант представництва Світового банку в Україні.

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ