RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ затвердила галузеву Програму ліцензування програмних продуктів Microsoft®

00.00.0000

На черговому засіданні Ради АУБ було розглянуто та затверджено банківську галузеву Програму ліцензування програмних продуктів Microsoft® (Програма), яку було розроблено спільними зусиллями АУБ та українського представництва корпорації Microsoft.

Розрахована на 3 роки Програма надає банкам-членам АУБ та їх афілійованим особам економічно більш сприятливі умови ліцензування порівняно зі стандартними корпоративними Програмами, які пропонуються компанією Microsoft: вищий (до 25%) рівень базової знижки, придбання лише за бажанням деяких обов'язкових опцій, безкоштовне надання технічної підтримки та консультацій та інше.

Програмою охоплено основні програмні продукти, які широко використовуються у вітчизняних банківських установах: операційні системи Windows, пакет офісних застосувань Office St/Pro та серверні програмні застосування.

До реалізації Програми залучатимуться сертифіковані партнери компанії Microsoft в Україні, актуалізований список яких буде публікуватися на Web-сайті компанії. На АУБ, у рамках реалізації Програми, покладено виконання функцій координуючого органу.

Реалізацію Програми буде розпочато вже найближчим часом після здійснення процедури формального підписання Меморандуму про наміри між АУБ та ТОВ "Майкрософт Україна", про що банки-члени АУБ будуть додатково поінформовані.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ