RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Заява Президента Асоціації українських банків щодо потреби забезпечення в Україні незалежного суспільного мовлення та створення Громадського телебачення

00.00.0000

Суспільно-політичні зміни в державі, перемога українського народу у виборюванні свободи і обрання нової української влади ставлять перед усіма нами питання про закріплення здобутків демократії і свободи слова. Одним з таких кроків є створення Громадського телебачення України та перехід до незалежного суспільного мовлення.

Реалізація такого проекту має стати однією з надійних гарантій остаточного припинення практики закритого прийняття суспільно значущих рішень державною владою та нав”язування народу викривленої чи дозованої інформації.

Асоціація українських банків як незалежна і некомерційна професійна громадська організація висловлює свою цілковиту підтримку ініціативам зі створення Громадського телебачення України і висловлює свою готовність сприяти у їх практичній реалізації.

АУБ підтримує ідею створення широкої коаліції громадських організацій, ініціативного комітету, проведення відповідних громадських і парламентських слухань з метою забезпечення прозорого обговорення засад майбутнього громадського мовлення і механізму його втілення, створення незалежного легітимного наглядового органу Громадського телебачення тощо.

Громадське Телебачення має слугувати інтересам усього суспільства, а не тих чи інших політичних груп впливу. Широко представляти інтереси усіх соціальних, релігійних та культурних верств громади.

Саме таке телебачення повинно стати початком для творення в Україні справді незалежних ЗМІ європейського рівня, які зможуть забезпечувати громадян України правдивою та повною інформацією, слугуватимуть запорукою формування відкритого громадянського суспільства в країні.

 

Президент
Асоціації українських банків
Олександр СУГОНЯКО

Пошук
НОВИНИ