RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Затвердження Володимира Стельмаха Головою НБУ - потужний позитивний сигнал для суб’єктів фінансового і банківського ринку

16.12.2004

Рішення Верховної Ради України про затвердження пана Стельмаха В.С. Головою Національного банку України в Асоціації українських банків  сприйнято як потужний позитивний сигнал для суб’єктів фінансового і банківського ринку. Ми переконані, що його авторитет працюватиме на подальше підвищення довіри до банківської системи з боку суспільства.

Повернення В.Стельмаха в Національний банк у цей напружений політичний період є знаковим.

Володимир Стельмах є банкіром з високою професійною підготовкою, великим практичним досвідом, що дозволяло і дозволяє йому зараз впевнено забезпечити зміцнення національної валюти і розвиток української банківської системи.

Він повертається в свій колектив, який успішно працював у складній і напруженій суспільно-політичній обстановці і проявив виваженість та професіоналізм. Асоціація українських банків впевнена, що поєднання досвіду і заслуженого авторитету Голови НБУ і позитивних якостей колективу в цей непростий час якраз те, що потрібно для створення потужного джерела довіри в економіці і фінансах країни для якісного її розвитку.

Варто відмітити, що Володимир Семенович є політично нейтральною, незаангажованою людиною, і що його кандидатура підтримана всіма політичними силами. Він отримав величезний потенціал довіри в парламенті і таким чином НБУ став своєрідним джерелом довіри для всієї економіки, а не лише для банківської системи.

Приємно констатувати, що стабілізація державної влади розпочинається із зміцнення керівництва банківської системи, яка завжди у новітній історії країни вела перед завдяки високому державному рівню її керівників.

Асоціація українських банків

Пошук
НОВИНИ