RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Генпрокуратура доручила перевірити факти поширення неправдивої інформації про банк “Мрія”

10.11.2004

Генеральна прокуратура України доручила Прокурору Києва перевірити факти поширення неправдивої інформації стосовно фінансової спроможності банку “Мрія”. Про це повідомила Заступник Генерального прокурора України Ольга Колінько в листі до Президента АУБ Олександра Сугоняко.

Доручення Генеральної прокуратури надійшло у відповідь на запит народного депутата України п. Ніколаєнка С.М., якому АУБ направляла звернення про сприяння у захисті українських банків, їх вкладників та клієнтів. Таке ж звернення 8 жовтня АУБ направила Президенту України, Голові Верховної Ради, народним депутатам, Голові Верховного Суду та Прем”єр-міністру України. Приводом до направлення звернення послужила ситуація, яку намагалися штучно створити навколо фінансово-здорової банківської установи.

У зверненні Президента АУБ, зокрема, наголошувалось на необхідності “викриття відповідними державними органами організаторів цієї злочинної акції та їх притягнення до відповідальності у відповідності із Законами України та усунення самої можливості  участі державних органів у нападах на банки та сотні тисяч громадян, що мають фінансові стосунки  з тим чи іншим банком”.

Як результат, у листі Генпрокуратури на ім”я Прокурора Києва п. Кузьміна Р.Р. дано доручення “організувати перевірку наведених доводів, за наявності підстав вжити вичерпних заходів реагування”. Про результати перевірки доручено повідомити народного депутата України п. Ніколаєнка С.М. та Президента АУБ п. Сугоняка О.А.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ