RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Віце-Президент АУБ зустрівся з головою Московського представництва Banca Intesa п. Антоніо Фалліко

10.09.2004

10 вересня в Асоціації українських банків відбулася зустріч Віце-Президента АУБ Антоніни Паламарчук з Головою Московського представництва італійського банку Banca Intesa п. Антоніо Фалліко.

Антоніна Паламарчук поінформувала італійських гостей про особливості банківської системи України і коротко окреслила основні напрямки роботи АУБ. Італійські гості з великою цікавістю сприйняли також інформацію про Бюро кредитних історій – проект за участю АУБ, підтриманий Урядом і Національним банком, а також про діяльність іноземних банків в Україні.

Під час зустрічі гості поінформували Віце-Президента АУБ про напрямки роботи і види діяльності Banca Intesa. Керівник Московського представництва Banca Intesa зазначив, що метою його візиту є розвиток бізнесу і збільшення кількості банків-кореспондентів. Віце-Президент АУБ відповіла на запитання, які представляли інтерес для представників Banca Intesa.

У зустрічі також взяли участь Керівник Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук і Карла Кассіні – експерт Banca Intesa по Східній Європі і країнам колишнього СРСР.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ