RSS
25 Вересень
     
 
Новини АУБ
Олександр Сугоняко: “Прояв правової свідомості основних українських бізнес-груп дає надію”

20.08.2004

На виконання рішення Ради АУБ від 16.07.04 р. Президент АУБ ініціював проведення другої наради акціонерів Міжрегіонального фондового союзу (МФС) з метою подальшого просування у врегулюванні конфлікту серед його акціонерів.

Нарада відбулася у приміщенні Державної Комісії з цінних паперів та фондового ринку за участю Голови Комісії А.Балюка. Крім Голови, у засіданні взяли участь Члени Комісії: пп. Бурмака М.О., Петренко В.П., Харицький В.П., а також представники акціонерів МФС: ЗАТ “Приватбанк”,  ПУМБ, ПФТС , АКБ “Укрсоцбанк”. ВАТ “Державний Ощадний банк”, АКІБ “УкрСиббанк”, ІК “ТЕКТ”, представники АУБ і МФС.

На нараді підтверджено принципові домовленості, досягнуті на попередній нараді, що відбулася в АУБ 30.07.2004 р. щодо  функціонування МФС (дивись Заяву групи акціонерів МФС та інших учасників наради в Асоціації українських банків від 30.07.2004 р. на сайті АУБ: http://www.aub.com.ua/ua/news/?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=2750 ).

Учасники наради деталізували шляхи утвердження погоджених принципів роботи МФС, серед яких:

- забезпечення представництва інтересів усіх головних бізнес-груп у наглядової Раді МФС;

- включення до складу Наглядової Ради МФС Голови Комісії з цінних паперів та фондового ринку як представника держави;

- включення до складу Наглядової Ради МФС представників АУБ, ПФТС як представників системних інтересів міноритарних акціонерів, поряд з іншими їх представниками і т.п.

Для відпрацювання окремих механізмів досягнення узгоджених цілей учасники наради погодилися зустрітися 27.08.2004 р. для продовження роботи.

За результатами наради можна візначити, що цього разу зроблено ще один, значнй крок на шляху зняття кризи МФС.

 

Більш детальну інформацію про результати роботи наради буде надано на прес-конференції на тему: «Результати наради в Державній Комісії з цінних паперів і фондового ринку щодо шляхів вирішення конфлікту навколо Міжрегіонального фондового союзу”, яка відбудеться у середу 25 серпня о 12.00 у приміщенні Прес-центру «Інтерфакс-Україна» (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5-А, 2-й поверх).

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ