RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з Головою Союзу банків Вірменії

06.08.2004

5 серпня в Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з Головою Союзу банків Вірменії (СБВ) п. Самвелом Чзмачяном. У зустрічі також взяли участь Голова Правління “Armеconombank” п. Ашот Осіпян, а з боку АУБ – керівники структурних підрозділів п. Самойлова І.В., п. Решетніков П.М. та п. Кучерук В.І.

Під час зустрічі сторони поділилися досвідом роботи, поінформували один одного про роботу Асоціацій та банківських систем своїх країн.

Президент АУБ розповів вірменським колегам про напрямки діяльності Асоціації українських банків, взаємозв”язок з комерційними банками, співпрацю з Національним банком України, Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, іншими структурами, установами та організаціями. Поділився нагальними проблемами та досягненнями. Окремо зупинився на зусиллях АУБ щодо створення сприятливих умов для подальшої капіталізації національної банківської системи.

Зі свого боку Голова СБВ поінформував, що до складу їхнього Союзу входять 16 з поміж 19 діючих в країні банків.

Пан Самвел Чзмачян поділився досвідом лібералізації валютного ринку, підкресливши, що у Вірменії, на відміну від України, не існує обов”язкового продажу валюти на внутрішньому ринку.

Особливо вірменські колеги цікавилися досвідом взаємодії АУБ та комерційних банків з Національним банком України. Серед проблемних питань вірменської банківської системи вони назвали спроби запровадити закон про корпоративне управління, просили українських колег поділитися досвідом у цій сфері.
Зустріч пройшла конструктивно, в діловій та дружній атмосфері. Сторони домовилися про підготовку угоди про співпрацю між асоціаціями. Обмін досвідом, взаємодія та співпраця з банківськими асоціаціями несе додаткові знання для покращення банківської діяльності в Україні.

Як підкреслив Президент АУБ, на найближчі роки міжнародний напрямок діяльності Асоціації буде одним з пріорітетних.

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ