RSS
17 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з головою Московського представництва Банку Японії для Міжнародного співробітництва (JBIC) Тецуя Учідою

25.06.2004

25 червня в Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з Головою Московського представництва Банку Японії для Міжнародного співробітництва (JBIC) Тецуя Учідою. У зустрічі також взяли участь віце-Президент Асоціації українських банків Антоніна Паламарчук, керівник Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук і начальник Управління банківських технологій АУБ Петро Решетніков.

Під час зустрічі високий гість поінформував Президента АУБ про напрямки роботи і види діяльності Банку Японії для Міжнародного Співробітництва (JBIC). Це і грантова підтримка, і відкриття кредитних ліній, і інвестиції для виробництва, підприємств, підтримка транснаціональних проектів. Зокрема, можна відзначити кредитування ВАТ РОСТЕЛЕКОМ, інвестиції у проект будівництва нафтоперегону Баку-Тбілісі-Джейхан на загальну суму 580 млн. доларів. В Україні діяльність JBIC пов’язана з наданням кредитів уряду на ремонт міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

За словами Тецуя Уціди, його банк віддає перевагу роботі з клієнтом без посередників, надаючи можливість брати кредити під низькі відсотки.

Олександр Сугоняко подякував поважному гостю за інформацію і відзначив, що діяльність JBIC відрізняється від західних банків і є продуктивною. Президент АУБ розповів про діяльність і історію банківської системи України, а також наголосив на проблемах, які були успішно вирішені і озвучив проблему капіталізації, що актуальна сьогодні.

Тецуя Учіда подякував за надані показники діяльності банків, підготовлені спеціалістами Інформаційно-аналітичного центру АУБ і висловив сподівання на розвиток плідного співробітництва та інвестиції у банківську систему України.

ДОВІДКА:
Japan Bank for International Cooperation
створено в жовтні 1999 року для здійснення економічної політики держави і розвитком економічного співробітництва з урахуванням змін, які відбуваються у світовій економіці. Метою створення банку було зміцнення і інтеграція двох інших японських економічних організацій: Експортно-Імпортного Банку Японії (The Export-Import Bank of Japan) і Міжнародного Фонду Співробітництва Японії (The Overseas Economic Cooperation Fund). Банк Японії для Міжнародного Співробітництва належить Уряду Японії.

Місія: Основним завданням Японського банку міжнародного співробітництва (JBIC) є надання сприяння стійкому розвиткові Японії і усього світового співтовариства за допомогою кредитування та інших фінансових операцій, які підтримують розвиток експорту, імпорту і зовнішньоекономічної діяльності Японії, що сприяють підвищенню стійкості світового фінансового порядку та забезпечують соціально-економічний розвиток і економічну стабілізацію в регіонах, що розвиваються. Обов'язковою умовою діяльності Банку є неучасть у конкурентній боротьбі з комерційними фінансовими установами.
 

 Прес-служба
 Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ