RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Суд відхилив апеляційну скаргу ДСО. У задоволенні позовних вимог до АУБ знов відмовлено

24.06.2004

RULING
IN THE NAME OF UKRAINE
Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Києва, розглянувши на відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Департаменту Державної служби охорони при МВС України на рішення Дніпровського суду Києва в справі за позовом Департаменту ДСО до Асоціації українських банків про спростування відомостей, що “завдають шкоди діловій репутації і не відповідають дійсності”, залишила скаргу охоронців без задоволення. Таким чином, попереднє рішення Дніпровського суду від 18 березня 2004 року, яким позов ДСО до АУБ був залишений без задоволення, набрав чинності.

Конфлікт між ДСО і АУБ розпочався в 2001 році, коли Державною службою охорони було запропоновано банкам значне підвищення цін на послуги з охорони. Піком конфлікту були випадки односторонньої відмови підрозділів ДСО від виконання договірних зобов'язань та зняття охорони з установ банків Державною службою охорони.
 
Для захисту інтересів комерційних банків та врегулювання спірних питань, Асоціацією українських банків на прохання її членів були надіслані звернення до вищих органів влади України: Президента України, Кабінету Міністрів України, ін. Ці листи і стали приводом подання Державною службою охорони позову до АУБ.
 
Повні тексти рішень Дніпровського суду від 18 березня 2004 року та ухвали Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Києва – у приєднаних файлах:

Rishennya180304.doc
RishennyaPast.doc

 Прес-служба
 Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ