RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з Директором Департаменту розвитку та фінансового сектору Світового банку

28.05.2004

28 травня в Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з Директором Департаменту розвитку та фінансового сектору Світового банку п. Фернандо Монтес-Негре. Бесіда пройшла у атмосфері взаєморозуміння. У ній також взяли участь Віце-Президент АУБ  Антон Бутейко та керівники управлінь В. Кучерук і І. Самойлова.

В ході зустрічі Олександр Сугоняко на прохання п. Монтес-Негре ознайомив його із станом та перспективами розвитку банківської системи країни.

Він висвітлив підходи Асоціації до вирішення проблеми капіталізації банківської системи, поліпшення якості управління ризиками, зміцненню стабільності фінансового сектору  України та інші питання, які цікавили високого гостя.

Президент Асоціації підкреслив досягнення банками України значного ступеню прозорості у їх діяльності, зміцненні їх конкурентноздатності, підвищенні якості надання послуг населенню. На його думку, ці аспекти діяльності банків України стають провідними чинниками у приведенні всієї економіки країни до європейських стандартів.

Особливий інтерес у Директора Департаменту Світового банку викликала інформація про конкретні послуги, які надає Асоціація своїм членам.

Співбесідники також обговорили конкретні питання, пов’язані з можливістю розширення участі України у використанні механізмів Світового банку у галузі підготовки банківських працівників.

Прес-служба
Асоціації Українських банків

Пошук
НОВИНИ