RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
Кабінет Міністрів України відзначив Президента АУБ

28.05.2004

27 травня 2004 року Перший віце-прем'єр-міністр України Микола Азаров вручив Президенту Асоціації українських банків Олександру Сугоняку Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України за підписом Віктора Януковича. Як зазначено у документі: “Кабінет Міністрів України нагороджує Почесною Грамотою Сугоняка Олександра Анатолійовича за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та особистий внесок у справу захисту державних інтересів”.

Довідка: Сугоняко Олександр Анатолійович, народився 1953 року на Чернігівщині. Освіта вища.
 
З 1990 року - Народний депутат України XII скликання (Комісія з питань економічної реформи і управління народним господарством). Займався питанням формування національної грошової системи України. Організував ряд міжнародних і національних конференцій та випуск серії книг з проблем впровадження та стабілізації національної валюти та розвитку банківської системи.

З квітня 1993 р. – Президент Асоціації українських банків (АУБ), займається питаннями розвитку банківської системи України, захисту інтересів комерційних банків. Нагороджений почесним званням “Заслужений економіст України”. Автор книжок "Банки: проростання крізь постсоціалізм", "Україна: повернення до себе" та численних публікацій з питань фінансів, економіки, політики.

Пошук
НОВИНИ