RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась традиційна зустріч банкірів з редакцією “Дзеркала тижня”

13.05.2004

12 травня в Асоціації українських банків відбувся традиційний “круглий стіл” провідних банкірів України та редакції тижневика “Дзеркало тижня”.

Тема “круглого столу”: “Капіталізація банківської системи – завдання в контексті стратегії сталого розвитку країни”.

Мета “круглого столу”: донести до читацької аудиторії суть проблеми капіталізації банків, причини її виникнення, обговорити можливі шляхи її розв’язання, оскільки сама ця проблема носить не стільки банківський, скільки загальноекономічний характер.

В засіданні взяли участь Голова НБУ Сергій Тігіпко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Сергій Буряк, Президент АУБ Олександр Сугоняко, Віце-президенти АУБ Антоніна Паламарчук та Антон Бутейко, голови правлінь комерційних банків Олександр Сорокін (Укрексімбанк), Микола Суганяка (Ощадбанк), Юрій Блащук (ВАБанк), Костянтин Ворушилін (Мрія), Леонід Мілевський (Укрпрофбанк), заступники голів правлінь Тамара Шульженко (Промінвестбанк), Петро Переверзєв (ПУМБ), Надія Березовик (Укрсоцбанк), Сергій Волков (Приватбанк), Микола Задвернюк (Київ).

Учасники “круглого столу” обговорили широке коло питань, пов’язаних із капіталізацією банківської системи, зокрема: взаємозв”язок нарощення капіталу банків та збільшення обсягу кредитування економіки; причини недостатніх темпів нарощення капіталу банків та їх неконкурентності на ринку інвестицій в порівнянні з іншими галузями економіки; що необхідно робити для більш активного надходження інвестицій в банківський бізнес; яка роль держави, суспільства та іноземного капіталу в капіталізації банківської системи тощо.

В ході обговорення учасники відзначили корисність проведення “круглих столів” за участю керівників провідних банків та редакцій загальнонаціональних видань з метою привернення уваги до проблем банківської системи країни. За пропозицією представників комерційних банків практику проведення таких “круглих столів” буде продовжено.

Повну інформацію про засідання “круглого столу”, обговорені проблеми та пропозиції українських банкірів буде викладено у спеціальному матеріалі 22 травня в газеті “Дзеркало тижня”. Цей же матеріал в електронному варіанті буде розміщено на web-сайті АУБ: www.aub.com.ua.
 
Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ