RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Відбулося підписання протоколу між Асоціацією українських банків та корпорацією NOVELL

11.05.2004

11 травня Асоціація українських банків та московське представництво корпорації Novell підписали Протокол про реалізацію Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Novell в українських банках.

Реалізація Програми корпоративного ліцензування надає банкам ексклюзивні знижки на програмні продукти корпорації Novell, можливість поетапної оплати ліцензій, отримання технічної підтримки та безкоштовної участі у щорічних технічних семінарах по продуктах та технологіях Novell.

Згідно з нормами міжнародного та вітчизняного законодавства, ліцензування програмних продуктів забезпечує захист авторських прав його розробників, а використання юридичними та фізичними особами так званих "піратських" копій є незаконним і передбачає можливість накладення штрафних санкцій та вжиття інших заходів впливу за позовом компанії - розробника.
 
Наразі найбільш поширеними в українських банках операційними системами локальних комп`ютерних мереж є операційні системи компанії Novell різних версій та модифікацій (від Novell Netware 3.11 до Novell Netware 6.5).

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко вважає, що якнайшвидше впровадження в усіх українських банках обов`язкового ліцензування програмних продуктів компанії Novell, Microsoft та інших розробників прискорить вступ України до Світової Організації Торгівлі і буде знаковою подією для банківської системи нашої держави.
 
Керівник московського представництва корпорації Novell Костянтин Стоволосов запевнив, що особисто прикладе всіх зусиль для того, щоб реалізація Програми корпоративного ліцензування в українських банках пройшла успішно. Він вважає, що таке співробітництво буде вигідним для всіх учасників.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ