RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Державній службі охорони знову відмовлено в задоволенні позовних вимог до АУБ

05.04.2004

18 березня Дніпровський районний суд Києва, розглянувши справу за позовом Державної служби охорони при МВС України до Асоціації українських банків про спростування відомостей, що завдають шкоди діловій репутації і не відповідають дійсності, відмовив державні службі охорони у задоволенні позовної вимоги.

Конфлікт між ДСО і АУБ розпочався в 2001 році, коли Державною службою охорони було запропоновано банкам значне підвищення цін на послуги з охорони. Піком конфлікту були випадки односторонньої відмови підрозділів ДСО від виконання договірних зобов’язань та зняття охорони з установ банків Державною службою охорони.

Для захисту інтересів банків та врегулювання спірних питань, Асоціацією українських банків були надіслані звернення до вищих органів влади України: Президента України, Кабінету Міністрів України, ін. Ці листи і стали приводом подання Державною службою охорони позову до АУБ.

В Рішенні суду зазначено: “Як вбачається з листів банківських установ, направлених до Асоціації українських банків в зв’язку з тим, що банки не погоджувались на збільшення вартості послуг охорони, підрозділи Державної служби охорони в односторонньому порядку припиняли дію договорів охорони та знімали пости міліції в банках, що викликало занепокоєння керівників комерційних банківських установ та їх масові звернення до Асоціації з проханням прийняти на відповідному рівні міри щодо стабілізації ситуації”.

Отже рішення суду було таким: “Проаналізувавши наведені докази, суд приходить до висновку, що зміст листів, наданих позивачем, не містить інформації, яка порочить ділову репутацію позивача.”

Тому суд вирішив в задоволенні позовних вимог відмовити.

Згідно Цивільного процесуального кодексу України, рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва на протязі одного місяця з дня винесення рішення.

Від ДСО можна чекати такого оскарження.

Але це рішення суду, як і попередні, знову підтверджує безпідставність вимог ДСО та правоту дій Асоціації українських банків.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ