RSS
14 Грудень
     
 
Новини АУБ
Олександр Сугоняко: В Україні можна чесно відстоювати національні інтереси. Це доводять народні депутати України

19.03.2004

Верховна Рада України протягом місяця слідом за відхиленням законопроекту про філії іноземних банків в Україні проголосувала у першому читанні за законопроект № 3223 “Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо охорони його майна та майна клієнтів).

За словами Президента АУБ Олександра Сугоняка: “Це очевидна демонстрація державної зрілості українських парламентарів. Ще 3-4 роки тому про таке годі було й мріяти. З іншого боку, голосування за захист галузевих, а не кланових інтересів при чесному, відкритому і публічному їх лобіюванні виявляє і моральний потенціал депутатів. Це, на мій погляд, дає надію, всупереч іншим фактам, при голосуванні політичних питань”.

В АУБ високо оцінюють значення позитивного голосування у Верховній Раді законопроекту 3223. Чесне і прозоре лобіювання інтересів банківської системи направлене на створення конкурентного ринку охоронних послуг, утвердження європейських стандартів у цій сфері, що вигідно всім. В першу чергу – самій державній службі охорони, якій потрібно відриватися від МВС і справді ставати госпрозрахунковим підприємством, допустити на ринок інші, недержавні служби безпеки і конкурувати з ними за споживача цих послуг, серед яких банки далеко на останні.

Асоціація українських банків висловлює щиру подяку народним депутатам за підтримку законопроекту 3223, в якому реалізується норма Конституції України щодо захисту власного майна громадян, переваги міжнародного досвіду та норм Євросоюзу у сфері охорони, а також за підтримку діяльності АУБ, спрямовану на захист галузевих, національних, а не кланових інтересів, що поставлені банками перед АУБ.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ