RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Українські банки мають кредит довіри, – підтвердив під час зустрічі з представниками АУБ посол Франції

07.02.2003

З ініціативи Асоціації українських банків відбулася зустріч вітчизняних банкірів з послом Франції в Україні Філіпом де Сюременом. У зустрічі, зокрема, взяли участь Президент АУБ Олександр Сугоняко, голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін (банк “Ажіо”) та член Ради АУБ Євгенія Чемерис (банк “Креді-Ліоне-Україна”). За словами Президента АУБ, метою зустрічі було інформування французької сторони та узгодження можливих форм співпраці щодо боротьби з “відмиванням” брудних грошей, а також можливість зняття санкцій FATF після 12 лютого.

Під час зустрічі українські банкіри ознайомили посла з організацією заходів  щодо боротьби з відмиванням грошей, здійснюваних банками. Також вони поінформували про запропоновані західним колегам напрямки співпраці, передали листи банківським асоціаціям інших країн та FATF, повідомили про позицію західних банкірів з цього питання.

У свою чергу посол Франції підтвердив, що після внесення відповідних змін до українського законодавства ситуація із санкціями FATF щодо України покращилася. Офіційний представник Франції також відзначив, що українські банки мають кредит довіри, оскільки їх зацікавленість працювати в прозорій обстановці загальновідома. За його словами, ситуація в банківській системі України набагато краща, аніж в деяких сусідніх країнах. Філіп де Сюремен також позитивно оцінив ініціативи банкірів щодо протидії відмиванню “брудних” грошей. “Роль Асоціації українських банків важлива і активна, що проявилося, зокрема, і в роботі з FATF, і у впливі на владу країни”, – сказав посол Франції.

Як прокоментував результати цієї зустрічі Президент АУБ Олександр Сугоняко, міжнародна спільнота при чесній позиції української влади скасує санкції. В усякому разі, вважає він, переговори з представниками країн-членів FATF показали їх відкритість і готовність до співпраці  щодо боротьби з відмиванням “брудних” грошей.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ