RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президента АУБ включено до складу Громадської Колегії при ДПА України

30.12.2003

Президента Асоціації українських банків включено до складу Громадської Колегії при Державній податковій адміністрації України. Рішення про це прийнято на засіданні Колегії, яке відбулося 26 грудня в ДПА України. Окрім Президента АУБ Олександра Сугоняка до роботи в Громадській Колегії запрошено заступників Голови Комітету ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності Ігоря Кальніченка та Сергія Осику.

До складу Громадської Колегії при ДПА України АУБ запрошено за пропозицією Світового банку, оскільки Асоціація займає незалежну позицію щодо податкової політики в державі, спільно з Комітетами Верховної Ради України активно працює над вдосконаленням податкового законодавства, відстоює інтереси своїх членів у відносинах з ДПАУ. 

Участь АУБ в роботі Громадської Колегії надасть можливість українським банкам більш активно брати участь в програмах модернізації податкової служби та вдосконалення законодавства, вносити свої пропозиції, привертати увагу до існуючих проблем, віднаходити спільні шляхи їх вирішення.

Довідка:
Асоціація українських банків (www.aub.com.ua) створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. Її місія полягає у сприянні розвитку національної банківської системи. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з державними органами. Окрім 125 комерційних банків до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський, Харківський, Кримський, Київський та Одеський банківські союзи, Асоціація банків Львівщини, а також Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Українська фінансово-банківська школа, Аудиторська фірма “АПІК”.

Громадська Колегія при ДПА України (www.sta.gov.ua) створена у 2002 р. Очолює її Голова ДПА України Юрій Кравченко. Колегія покликана вирішувати питання вдосконалення та реформування податкової служби, забезпечувати зворотний зв”язок з платниками податків та узагальнювати громадську думку щодо роботи податкових органів у процесі їх модернізації. До складу Громадської Колегії входять народні депутати України, керівники всеукраїнських громадських та інших організацій, які активно працюють в царині захисту прав та інтересів своїх членів чи клієнтів, приймають участь в законотворчій діяльності.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ