RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ та УФПНСБ намагаються створити конкурентні умови на ринку охоронних послуг

28.01.2003

Між Асоціацією українських банків та Українською Федерацією працівників недержавних служб безпеки підписано договір про співпрацю та координацію дій. Мета договору – створити повноцінні конкурентні умови на ринку охоронних послуг, а також запропонувати банкам структури, що були б альтернативою Державній службі охорони, – повідомив Президент АУБ Олександр Сугоняко. За його словами, за останні роки, крім ДСО, що створена при МВС України, на цьому ринку активно працюють охоронні структури недержавної форми власності, які активно співпрацюють з банками. Проте їх діяльність грунтується на різній правовій основі, що спричинює нерівні умови конкуренції та безпідставні підвищення цін на свої послуги з боку ДСО.

За останній час АУБ доклала чимало зусиль, аби не допустити підвищення цін на охоронні послуги установам банків. Підписання цього договору, повідомляє Олександр Сугоняко, є одним з таких кроків, спрямованих на винайдення альтернативних шляхів вирішення проблеми. Відповідно до договору сторони зобов'язалися здійснювати спільні заходи, які забезпечать надійну і ефективну систему охорони та захисту банківських установ, їх матеріальних і грошових цінностей, а також банківських працівників.

АУБ та УФПНСБ задекларували наміри спільно розробити концепцію безпеки українських банків. Відтепер вони проводитимуть спільні аналітичні дослідження в галузі охоронної  діяльності  та  безпеки  банківської діяльності, боротьби із злочинністю, вноситимуть пропозиції щодо створення нормативно-правової бази, яка регламентуватиме діяльність недержавних служб безпеки. Також УФПНСБ взяла на себе зобов’язання сприяти створенню безпечних умов діяльності комерційних банків України - членів АУБ. Для ведення поточної роботи та постійного контактування, відповідно до підписаного договору,  створено робочу групу зі складу фахівців АУБ та УФПНСБ.

Як вважає Президент АУБ, підписання згаданого договору є важливим кроком у процесі формування системи недержавних охоронних структур, які зможуть на конкурентних умовах забезпечити охорону банків та оперативно взаємодіяти на цьому ринку.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ