RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Апеляційний суд м. Києва скасував рішення про задоволення позову ДСО проти АУБ

11.12.2003
 
 

Апеляційний суд м. Києва ухвалою від 10 листопада 2003 року на підставі апеляційної скарги Асоціації українських банків скасував рішення Дніпровського районного суду столиці (суддя О. Кузнєцова), яким протиправно був задоволений позов Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ до АУБ про спростування відомостей, що завдали шкоди діловій репутації і не відповідають дійсності.

Підстави скасування рішення – численні порушення судом норм процесуального та матеріального законодавства.

Справа направлена на новий розгляд до Дніпровського районного суду м. Києва з принциповим уточненням, що цей розгляд має здійснити інший склад суду.

Як прокоментував цей факт Президент АУБ Олександр Сугоняко: “Рішення Апеляційного суду в черговий раз засвідчує необґрунтованість та безпідставність висунутих проти Асоціації українських банків обвинувачень. Ми і надалі захищатимемо права та законні інтереси комерційних банків, зокрема на ринку охоронних послуг. Домагатимемося, аби на ньому таки було запроваджено європейські норми конкурентності та рівноправності, аби банкам не могли безпідставно підвищувати тарифи чи нав”язувати проти їх бажання ті чи інші охоронні структури”. 


Примітка:
З текстами апеляційної скарги Асоціації та ухвали Апеляційного суду м. Києва можна ознайомитись:

У Х В А Л А Апеляційного суду м. Києва про скасування рішення Дніпровського районного суду щодо задоволення вимог ДСО проти АУБ

http://www.aub.com.ua/atachs/Uhvalasudu.doc

 

А П Е Л Я Ц І Й Н А С К А Р Г А на рішення Дніпровського районного суду м. Києва про задоволення позову ДСО проти АУБ

http://www.aub.com.ua/atachs/Apelyciy.doc

Пошук
НОВИНИ