RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Керівник ДСО погоджується, що його служба – монополіст, але водночас подав до суду на АУБ, заявивши, що вона начебто звинуватила ДСО у монопольному становищі на ринку озброєної охорони

20.01.2003

Державна служба охорони при МВС України намагається здійснити тиск на Асоціацію українських банків, аби послабити її діяльність з захисту прав та інтересів комерційних банків, а також усунути з процесу визначення вартості охоронних послуг у банківській системі. Зокрема, ДСО звернулась до Господарського суду м. Києва з позовною заявою про захист ділової репутації та відшкодування Асоціацією моральних збитків на суму 1 млн. грн.  Приводом звернення ДСО до суду послужив зміст листів АУБ та УСПП до Президента, Прем’єр-міністра та Кабінету міністрів України щодо безпідставного підвищення вартості послуг ДСО з охорони установ банків.

З тексту позовної заяви виходить, що звернення до вищезгаданих осіб ДСО розцінює як оголошення Асоціацією відомостей, які псують її ділову репутацію та завдають моральної шкоди, оскільки начебто звинувачують у монопольному становищі на вітчизняному ринку озброєної охорони.

Разом з тим начальник Головного управління ДСО при МВС України Володимир Шаповал в інтерв’ю “Українській Інвестиційній газеті” фактично визнав монопольне становище системи ДСО, зазначивши: “... нас досить справедливо обвинувачують, що ми одночасно є монополістом на ринку послуг безпеки та контролюємо приватні охоронні підприємства...”. Таким чином ініціатор позову, як видно, сам же заперечує свої обвинувачення проти АУБ.

Обґрунтовуючи у позовній заяві свої претензії, ДСО посилається на фактичне координування АУБ діяльності комерційних банків при узгодженні ними рівня цін на послуги з охорони їх установ. Як прокоментував цю заяву Президент Асоціації Олександр Сугоняко, АУБ з гідністю приймає таку оцінку своїх зусиль та запевняє, що і надалі буде всіма законними засобами відстоювати інтереси комерційних банків.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ