RSS
21 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ домоглася звільнення фізичних осіб від додаткових витрат, а усіх векселедавців - від можливих штрафів при випуску векселів

14.01.2003

Завдяки спільним заходам Асоціації українських банків та Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності недопущено введення обов’язкового нотаріального засвідчення вексельних договорів фізичних осіб, а отже – подорожчання випуску векселів. Про це повідомив Президент АУБ Олександр Сугоняко. За його словами, така норма містилась у законопроекті щодо змін до Закону України «Про обіг векселів в Україні», внесеному ДКЦПФР на розгляд Верховної Ради. Також відхилено законопроект, яким заборонялося проведення вексельних розрахунків з бюджетом і вводився до Цивільно-процесуального кодексу України механізм штрафних санкцій та адміністративної відповідальності за порушення умов видачі векселя. Зважаючи на недосконалість визначення цих умов у Законі України “Про обіг векселів в Україні”, з прийняттям змін практично усі векселедавці автоматично потрапляли б до “чорних списків” порушників закону.

Відповідно до експертного висновку АУБ, підтриманого УСПП, ПФТС та Комітетом ВР з питань фінансів і банківської діяльності, даний законопроект знято з розгляду Верховної Ради. А це, – вважає Олександр Сугоняко, – позбавило українських векселедавців можливих штрафних санкцій.

Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ