RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Зустріч Голови НБУ Сергія Тігіпка з керівництвом Асоціації українських банків

28.12.2002

28 грудня в приміщенні Національного банку України відбулася зустріч Голови НБУ Сергія Тігіпка з керівництвом Асоціації українських банків. Мета зустрічі – відпрацювати напрямки співпраці, визначити найбільш проблемні питання в банківській системі країни та шляхи їх вирішення.

Під час обговорення проблем представники АУБ зосередили увагу на питаннях законодавчо-нормативного врегулювання банківської діяльності, функціонуванні філій та відділень банків, захисті прав кредиторів, втратах бюджету від готівкових операцій з валютою, недоліках у податковому законодавстві. Також обговорено питання протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, інформаційного захисту банківської діяльності, роботи фондового ринку, охорони банків та інкасації коштів. Зустріч пройшла в діловому форматі і мала конструктивний характер.

З боку представників АУБ подано конкретні пропозиції з цих питань. Як відзначив Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, у захисті стабільності гривні та банківської системи Голова НБУ може розраховувати на цілковиту підтримку з боку Асоціації. У свою чергу Голова НБУ Сергій Тігіпко відзначив, що цінує зусилля АУБ у сприянні розвитку та діяльності банківської системи країни і готовий не тільки до співпраці, але й вважає за потрібне посилити її рівень, оскільки підтримувати зв’язки з банками через Асоціацію значно ефективніше, ніж з кожним банком окремо.

Сергій Тігіпко підтвердив, що має наміри змінювати підходи до розвитку банківської системи та співпраці з комерційними банками. Вже до 20 січня 2003 року має бути розроблена Програма розвитку банківської діяльності, до роботи над якою він запросив активно залучитись фахівцям АУБ. Голова НБУ запропонував Президентові АУБ заново подати усі попередні звернення та пропозиції щодо недоліків у банківській системі та нормативній базі, на які не було належним чином відреаговано. Усі вони будуть розглянуті, після чого по них прийматимуться відповідні рішення. Олександр Сугоняко запевнив, що Асоціацією в найкоротші терміни буде підготовано і надано усі необхідні документи, а також пропозиції від комерційних банків до Програми розвитку.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Тел. 558-29-36, 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ