RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ обговорено питання співпраці українських банків з USAID

11.06.2009

В Асоціації українських банків відбулась зустріч керівництва АУБ з делегацією міжнародної консультативної компанії “Chemonics International”, яка є партнером Агентства міжнародного розвитку США (USAID) та інших донорських фондів. Зокрема, з боку компанії “Chemonics International” у зустрічі взяли участь менеджер компанії в країнах Європи та Євразії Марта Мацелюх та консультант в країнах Європи та Євразії Кен Дорпх. З боку АУБ у зустрічі взяли участь перший Віце-президент Асоціації Володимир Бондар, директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самоqлова та директор Інформаційно-аналітичного центру АУБ Володимир Кучерук.

Як повідомили гості, делегація компанії “Chemonics International”, офіс якої розташований у Вашингтоні (США), прибула до Києва з метою дослідити можливості майбутньої співпраці в рамках програм Агентства міжнародного розвитку США (USAID) з українськими банками щодо зміцнення фінансово-банківського сектору в Україні. Компанія “Chemonics International” функціонує більше 30 років і має досвід роботи в 135 країнах світу, зокрема в країнах Латинської Америки, Євразії і Європи, Африки і Азії. Наразі компанія надає в більш ніж 75 країнах світу фінансові, управлінські, грантові, технічні, дослідницькі, комунікаційні, освітні та інші послуги.

Під час зустрічі обговорено питання розвитку банків та банківської системи України, шляхи подолання економічної кризи, можливість співпраці з цією метою у рамках проектів USAID з українськими банками.

Сторони позитивно оцінили результати зустрічі, висловивши побажання щодо поглиблення співпраці.

Більш детальну інформацію про компанію “Chemonics International” можна отримати на сайті: www.chemonics.com

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ