RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Керівництво АУБ обговорило з Міністром праці та соціальної політики та Головою Пенсійного фонду України питання взаємодії з банками

26.05.2009

Відбулася зустріч керівництва Асоціації українських банків з Міністром праці та соціальної політики України п.Денісовою Л.Л. Зустріч проведено на виконання рішення Ради АУБ.

Від Міністерства праці України у зустрічі брали участь Міністр праці п. Денісова Л.Л., заступник Міністра п. Гаряча О.В., Голова Пенсійного фонду України п.Зарудний О.Б., відповідальні представники Міністерства та Пенсійного фонду. Від АУБ були присутні Президент Асоціації п.Сугоняко О.А., перший Віце-президент АУБ – п.Бондар В.О., Голова Правління ВАТ «БМ Банк» п.Ломакович В.А.

Під час зустрічі були обговорені питання взаємодії банків з Міністерством праці та Пенсійним фондом з питань організації виплат пенсій та інших соціальних платежів. Зокрема, Президентом АУБ Олександром Сугоняко було наголошено на неприпустимості примусового переводу усіх пенсійних виплат лише до державних банків.

Міністр праці п.Л.Денісова повідомила про підтримку подальшої співпраці з банками, що мають стабільний фінансовий стан. За її інформацією, Міністерством 22 травня 2009 року підписні усі угоди з банками – переможцями Конкурсу на право виплати пенсій через банківські рахунки, проведеного у березні поточного року.

Голова Пенсійного фонду п.О.Зарудний доповів про основні аспекти співпраці з банками з організації виплат пенсій. За його словами, 62% оборотів з пенсійних виплат проводяться через банки, що становить понад 5 млрд.грн. на місяць. Пенсійні виплати Фондом забезпечуються своєчасно. Разом з тим зростає заборгованість суб'єктів господарювання до Пенсійного Фонду. Голова Фонду звернувся до банківської спільноти з проханням поставитися з розумінням до посилення контролю з боку банків за пенсійними перерахуваннями їх клієнтів.

Зустріч пройшла у конструктивній обстановці. Домовлено про продовження співпраці між Міністерством, Пенсійним Фондом та Асоціацією українських банків.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ