RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
“Удосконалення ринку охоронних послуг в контексті досвіду іноземних країн” – під такою назвою 21 листопада в Києві відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

18.11.2003

Її ініціаторами виступили Асоціація українських банків, Комітет з питань фінансів і банківської діяльності ВРУ, Національний банк України та Українська федерація працівників недержавних служб безпеки.

На засіданні Оргкомітету, яке відбулося 18 листопада в Асоціації українських банків, було остаточно узгоджено організаційні питання проведення Конфереції, уточнено списки іноземних гостей та учасників, склад Президії, програму, сценарій заходу тощо.

 

Визначені основні тематичні розділи Конференції:

  1. Досвід іноземних держав з становлення ринку охоронних послуг.
  2. Аналіз реальної ситуації, що склалася на ринку охоронних послуг в Україні (юридичні та практичні аспекти).
  3. Формування концепції побудови ринку охоронних послуг в Україні з урахуванням іноземного досвіду.  

За визначенням організаторів, метою Конференції є вироблення підходів та принципів формування конкурентного ринку охоронних послуг в Україні, ознайомлення державних структур та громадськості з позитивним досвідом інших країн у даній царині, створення робочої групи щодо подання законодавчих ініціатив стосовно питань охорони. З цією метою до участі в Конференції запршені представники Польщі, Латвії, Естонії, Росії, Казахстану, Молдови, які мають поділитися з українськими колегами практичним досвідом у формуванні законодавчої бази діяльності ринку охоронних послуг. Також у роботі Міжнародної Конференції візьмуть участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Кабінету міністрів, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, Антимонопольного комітету, Національного банку України,  комерційних банків, недержавних служб охорони тощо.

Організатори Міжнародної Конференції вважають, що результатом її роботи буде направлення висновків та звернень Конференції вищим органам державної влади з пропозицією щодо формування нової концепції ринку охоронних послуг та наданням додаткової аргументації щодо прийняття проекту Закону України “Про зміни до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо охорони майна)” за №3223, розробки інших законопроектів у сфері охорони, які б відповідали нормам Конституції України, принципам ринкової економіки та правовим стандартам Євросоюзу. 

За словами Президента АУБ Олександра Сугоняка, Україна чи не єдина країна, де ще й досі зберігається радянська форма організації послуг на ринку охорони. Тому на Конференцію, до участі в якій запрошені представники зарубіжних країн, покладається особливе значення, аби привернути до згаданої проблеми увагу вищих державних посадовців та громадськості, зіштовхнути з місця її розв”язання на законодавчому рівні.

Міжнародна Конференція відбудеться 21 листопада 2003 року в м. Києві. Місце проведення – Палац мистецтв “Український дім”. Час роботи: з 9.00 до 17.00. По закінченню запланована підсумкова Прес-конференція. Акредитація журналістів обов”язкова. На другий день для учасників та гостей Конференції запланована демонстрація можливостей сучасної техніки безпеки.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 5593176

Пошук
НОВИНИ