RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулися зустрічі з представниками Асоціацій колекторських компаній

05.05.2009

В Асоціації українських банків відбулися зустрічі керівництва АУБ з представниками Асоціації колекторського бізнесу України (АКБУ) та Незалежної Асоціації українських колекторних агентств (НАУКА).

Мета зустрічей – налагодження співпраці в питанні забезпечення захисту прав кредитора та повернення виданих банками кредитів.

Під час зустрічей з представниками обох Асоціацій були обговорені питання розвитку ринку колекторних послуг, законодавчого та нормативного врегулювання його функціонування, створення єдиних правил і стандартів для здійснення колекторської діяльності тощо. Окрім цього, було обговорено необхідність відслідковування та протидії недобросовіснім методам роботи деяких компаній на колекторському ринку, для чого пропонується прийняти як Кодекс професійної етики колектора, так і визначити оптимальні шляхи нагляду та регулювання діяльності учасників ринку.

В ході зустрічей в АУБ досягнуто домовленість про проведення спільної наради комерційних банків та колекторських компаній з метою обговорення та визначення шляхів співпраці на рівні: позичальник-кредитор-колектор.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

 

Пошук
НОВИНИ